Dla klientów

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli Państwa firma potrzebuje pomocy w znalezieniu właściwych inżynierów/specjalistów z dziedziny budownictwa.

Pracujemy dla firm zlokalizowanych
w Polsce i za granicą.

Specjalizujemy się w następujących dziedzinach budownictwa i inżynierii lądowej: drogi, mosty, kolej, inżynieria sanitarna, konstrukcje, HVAC, inżynieria środowiskowa, hydrotechnika.

Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych (na etat).
Nie jesteśmy agencją pracy tymczasowej.

Dlaczego my?

6 powodów, dla których warto wybrać Integrity Consulting?

Misja

Integrity w języku angielskim oznacza „prawość” lub „uczciwość”. Oznacza też „dokładność” i „kompletność”. Chcemy, aby cechowały nas wszystkie te słowa.

Skuteczność

Jesteśmy skuteczni: znajdujemy kandydatów, których nasi klienci - samodzielnie lub z pomocą innych agencji - nie są w stanie znaleźć. Nie boimy się ``trudnych`` projektów rekrutacyjnych.

Doświadczenie

Znamy dobrze rynek budownictwa: 16 lat pracy w rekrutacji dla budownictwa pozwala nam skutecznie oceniać kwalifikacje i prezentować właściwych kandydatów. Wiemy, co dzieje się na rynku.

Kontakty

Bogata baza danych oraz sieć kontaktów wśród profesjonalistów z dziedziny budownictwa: budujemy je od wielu lat, dzięki czemu jesteśmy w stanie efektywnie realizować projekty rekrutacyjne.

Partnerstwo

Udało się nam zbudować bardzo dobre relacje z wieloma naszymi klientami. Oparte na wzajemnym zaufaniu, szacunku i elastyczności. Stawiamy na partnerskie relacje zarówno z naszymi klientami jak i kandydatami.

Zadowolenie klienta

Zadowolenie klienta jest dla nas tak samo ważne jak zadowolenie kandydata. W każdym procesie rekrutacyjnym stawiamy sobie dwa cele: znaleźć kandydata, który będzie spełniał oczekiwania klienta oraz upewnić się, że nowe miejsce pracy spełni oczekiwania kandydata.

Nasze specjalizacje

Kolej

Od kilkunastu lat wspieramy firmy budujące i modernizujące infrastrukturę kolejową w Polsce.

Drogi

Aktywnie działamy dla firm z branży drogowej. Wspieraliśmy firmy projektowe i wykonawcze.

Kubatura

Pracujemy dla firm projektowych i konsultingowych z tego sektora.

Projektowanie

To jedna z naszych głównych specjalizacji. Gama stanowisk na które rekrutowaliśmy jest bardzo szeroka.

Robotnicy wykwalifikowani

Pomagamy firmom wykonawczym znaleźć wysoko wykwalifikowanych robotników – operatorów maszyn specjalistycznych, majstrów i brygadzistów.

Inne

W czym jeszcze mamy doświadczenie? Zajrzyj tutaj!

Ile kosztuje rekrutacja?

Aby uzyskać więcej szczegółów, prosimy o kontakt na adres: michal@integrity-consulting.pl

Oferujemy konkurencyjne stawki, stanowiące z reguły określony procent rocznego wynagrodzenia kandydata, ale – stosownie do indywidualnych potrzeb naszych klientów – możemy zaproponować także inne modele płatności.

Pracujemy na „success fee”, a więc płatność następuje dopiero po rozpoczęciu pracy przez kandydata, bez wstępnych opłat.