O nas

Poznaj nas!

Integrity Consulting to firma rekrutacyjna. Pomagamy firmom z sektora budownictwa znaleźć odpowiednich inżynierów, menadżerów i specjalistów. Koncentrujemy się na personelu technicznym.

Firma została założona w 2007 roku. Naszymi klientami są firmy wykonawcze, projektowe, konsultingowe, nadzorowe. Możemy pochwalić się referencjami od wielu klientów.

Specjalizujemy się w następujących dziedzinach budownictwa i inżynierii lądowej: drogi, mosty, kolej, inżynieria sanitarna, konstrukcje, HVAC, inżynieria środowiskowa, hydrotechnika.

Integrity Consulting jest zarejestrowaną firmą pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego (wpisana do ewidencji agencji zatrudnienia prowadzonej przez Marszałka Województwa Mazowieckiego – numer 4175).

Drogi 0

Mosty 0

Kolej 0

Inżynieria sanitarna 0

konstrukcje 0

HVAC 0

inżynieria środowiskowa 0

hydrotechnika 0

Czym się zajmujemy?

Misją naszej firmy jest świadczenie profesjonalnych usług rekrutacyjnych dla firm z sektora budowlanego. Pomagamy im znaleźć inżynierów, menadżerów i specjalistów.

Prowadzimy rekrutacje dla firm w Polsce oraz zagranicznych (głównie kraje UE).
Koncentrujemy się na wybranych branżach. Wierzymy, że dobra znajomość rynku pracy, funkcjonujących na nim kandydatów pozwala na efektywne realizowanie projektów rekrutacyjnych. Poprzez specjalizację i budowanie wiedzy dotyczącej konkretnych sektorów, staramy się też pełnić rolę eksperta w zakresie wynagrodzeń na rynku, dostępności kandydatów, postrzegania firmy z zewnątrz. Stawiamy na partnerskie i długofalowe relacje. Wyznajemy zasadę, że siła tkwi w specjalizacji.

Michał Świerczewski
Headhunter

O założycielu firmy

Nazywam się Michał Świerczewski i jestem headhunterem z 19-letnim stażem w tej dziedzinie. W 2007 roku założyłem Integrity Consulting. Pomagam firmom z sektora budowlanego znaleźć odpowiednich pracowników.

Zanim zająłem się rekrutacją, byłem doradcą zawodowym oraz pracowałem w dziale HR. Posiadam również kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i konsultacji w ramach outplacementu. Przez 3 lata byłem dziennikarzem.

Mam 46 lat, ukończyłem socjologię na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz podyplomowo zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i uczelni ASBIRO. Mam wrażenie, że w rozumieniu inżynierii pomaga mi trochę ukończone niegdyś Technikum Elektroniczne :-).

Interesuję się piłką nożną, ekonomią i nieruchomościami. Prywatnie – szczęśliwy mąż i ojciec 2 dziewczynek.